Home Uczeń z klasą

     

    Uczeń z klasą grudzień 2014 i styczeń 2015 r.

     

    W piątek 7 listopada 2014r.  odbyło się pierwsze podsumowanie szkolnego  konkursu „Ucznia z Klasą”  za okres od 15 września do 31 października 2014r.  Rozstrzygnięty został również konkurs dla uczniów klas IV-VI  na projekt miesięcznej odznaki „Ucznia z Klasą” w bieżącym roku szkolnym. Samorząd Uczniowski większością głosów wybrał projekt uczennicy klasy VA Antoniny Janowskiej.

    Poniżej lista uczniów wyróżnionych w I podsumowaniu:

    kl. Ia

    1. Franciszek Kruszyński
    2. Milena Żaromińska
    3. Wiktoria Choła
    4. Martyna Stolarek

    kl. Ib

    1. Maja Łęgosz
    2. Barbara Brzezińska
    3. Marlena Rogulska
    4. Zuzanna Prośniewska

    kl. IIa

    1. Bartosz Bogulewski
    2. Natalia Adamczewska
    3. Wojciech Łęgosz
    4. Julia Piotrowska
    5. Maja Wasilewska

     

    kl. IIb

    1. Blanka Bystrosz
    2. Patrycja Kamińska
    3. Oliwia Maćkowiak
    4. Maria Nykiel
    5. Anna Prostańska
    6. Maria Rzepecka
    7. Zofia Rzepecka
    8. Nela Sondej

    kl. III

    1. Gabriela Jaroszewska
    2. Kinga Prusinowska
    3. Helena Pikulska
    4. Wiktor Ciosek
    5. Kacper Borys

     

    kl. IV

    1. Jakub Borys
    2. Oliwia Maniakowska
    3. Zofia Brzezińska
    4. Wiktoria Prusinowska
    5. Aleksandra Ruszkiewicz
    6. Krystian Supera

    Kl. Va

    1. Agata Lesiak
    2. Mateusz Musialczyk

    Kl. Vb

    1. Maciej Nysiak
    2. Marta Pawlaczek
    3. Marta Depta

    kl. VI

    1. Maria Depta
    2. Milena Marszałek

    Monika Ruszkiewicz

     

     

    Uczeń z Klasą - Listopad  2014


    Kl. Ia

    1. Franciszek Kruszyński
    2. Milena Żaromińska
    3. Wiktoria Choła
    4. Martyna Stolarek
    5. Julia Ciejka
    6. Weronika Kukieła
    7. Martyna Przybylak
    8. Kacper Łupiński
    9. Filip Marszałek

     

    kl. Ib

    1. Maja Łęgosz
    2. Barbara Brzezińska
    3. Marlena Rogulska
    4. Zuzanna Prośniewska
    5. Julia Stańczyk
    6. Oliwia Nebelska
    7. Lena Furman
    8. Hubert Kopczyński
    9. Krzysztof Rutkowski
    10. Rozalia Nykiel

    kl. IIa

    1. Bartosz Bogulewski
    2. Wojciech Łęgosz
    3. Julia Piotrowska
    4. Maja Wasilewska

     

    KL. IIb

    1. Blanka Bystrosz
    2. Patrycja Kamińska
    3. Maria Nykiel
    4. Anna Prostańska
    5. Nela Sondej

     

    Kl. III

    1. Gabriela Jaroszewska
    2. Kinga Prusinowska
    3. Helena Pikulska
    4. Wiktor Ciosek
    5. Aleksandra Stolarek

     

     

    kl. IV

    1. Jakub Borys
    2. Oliwia Maniakowska
    3. Zofia Brzezińska
    4. Wiktoria Prusinowska
    5. Aleksandra Ruszkiewicz
    6. Szymański Filip

    Kl. Va

    1. Agata Lesiak
    2. Mateusz Musialczyk

    Kl. Vb

    1. Maciej Nysiak
    2. Marta Pawlaczek
    3. Marta Depta
    4. Juliusz Andrzejczak

    kl. VI

    1. Maria Depta
    2. Milena Marszałek
    3. Aleksandra Mes
    4. Igor Felisiak
    5. Julia Prostańska

     

     

     

    REGULAMIN KONKURSU „UCZEŃ Z KLASĄ” 2013/2014

     

    Uczeń z klasą to uczeń wyjątkowy- pilny, obowiązkowy, kulturalny,  zaangażowany w życie szkoły, lubiany przez pracowników szkoły, koleżanki i kolegów.

    Uczeń z klasą to wzór godny naśladowania!

    Patronem konkursu jest Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Starych Skoszewach

    1. Cele konkursu:

     

    • promowanie wśród uczniów kulturalnego zachowania się oraz właściwych postaw społecznych wobec innych osób
    • wdrażanie do przestrzegania i szanowania praw uczniów
    • mobilizowanie uczniów do systematycznej nauki, poprawy ocen
    • zachęcanie uczniów do udziału w konkursach szkolnych i poza szkolnych oraz do angażowania się w działalność organizacji szkolnych, reprezentowania szkoły na zewnątrz

     

    1. Termin konkursu:

     

    konkurs trwa w okresie od 23 września  2013r. do 14 czerwca 2014r.

     

    1. Uczestnicy:

     

    uczniowie klas : I – III i   IV – VI

     

    1. Kryteria oceny (czyli co będzie brane pod uwagę podczas przyznawania tytułu „Ucznia z Klasą”):

     

    1. Stosunek do obowiązków szkolnych tj. przygotowanie się do zajęć lekcyjnych, aktywna praca na lekcji, udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych
    2. Kultura osobista tj. wzorowe zachowanie się na lekcji, na przerwie, na świetlicy, na przystanku autobusowym, podczas uroczystości szkolnych
    3. Zaangażowanie się w życie klasy i szkoły tj. pomoc w organizacji i udział w uroczystościach szkolnych, praca w szkolnych organizacjach np. Samorząd Uczniowski, przynależność do kół zainteresowań np. koło teatralne
    4. Opinia klasy o uczniu tj. czy dany uczeń jest koleżeński i uczynny wobec innych

     

    Uwaga

    Kryteria „a” i „b” ocenianie będą w pięciostopniowej skali 1- 5 gdzie „1”- źle; „5” bardzo dobrze. Do miesięcznej odznaki „Ucznia z Klasą” mogą zostać nominowani tylko uczniowie, którzy osiągną za dany miesiąc od 98% do 100% ogólnej liczby punktów.

     

     

    1. Organizator konkursu : komisja ds. wychowawczych w składzie:

    p. Izabela Napora,  p. Monika Ruszkiewicz, p. Piotr Kapral.

    Komisja czuwa nad prawidłowym przebiegiem konkursu, sumuje opinie o uczniach

    pod koniec każdego miesiąca, przyznaje tytuły „Ucznia z Klasą” i przedstawia wyniki  p. Dyrektor.

     

    1. Przebieg konkursu:

     

    • Ogłoszenie uczniom regulaminu konkursu
    • Zbieranie opinii o uczniach nominowanych do tytułu „Ucznia z Klasą” przez wychowawców pod koniec każdego miesiąca (między 25 a ostatnim dniem miesiąca); od  Dyrektora i innych nauczycieli, zapoznanie się z opinią klasy o uczniu
    • Podsumowanie otrzymanych opinii i ocen uczniów nominowanych do tytułu „Ucznia z Klasą”
    • Uroczyste wręczenie wytypowanym uczniom odznak „Ucznia z Klasą” na okres 1 miesiąca
    • Przedłożenie p .Dyrektor pod koniec roku szkolnego- po 14 czerwca 2013r. comiesięcznych laureatów konkursu  uczniów.
    • Przedstawienie listy laureatów do akceptacji Radzie Pedagogicznej
    • Laureaci konkursu podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego nagradzani są pamiątkowym dyplomem oraz statuetką „Ucznia z Klasą”

     

    1. Uwagi końcowe

     

    • Laureatem konkursu zostaje uczeń, który utrzymał miesięczną  odznakę przez cały okres trwania konkursu.
    • Wyróżnienie w konkursie otrzymuje uczeń, który w ciągu trwania konkursu raz utracił miesięczny tytuł „Ucznia z Klasą”
    • Zdarzenia losowe, takie jak dłuższa nieobecność ucznia spowodowana np. chorobą, które uniemożliwiają w danym miesiącu wytypowanie go do miesięcznego wyróżnienia, nie będą brane w ogólnym podsumowaniu konkursu.
    • Dyrektor szkoły i Rada Pedagogiczna, biorąc pod uwagę szczególne okoliczności, może zgłosić swoje propozycję wyróżnienia ucznia, który z jakiś względów nie spełnił kryterium do otrzymania wyróżnienia w konkursie - utracił odznakę 2 razy podczas trwania konkursu)

     

     

    Zapraszamy do udziału w konkursie

     


    Podsumowanie szkolnego konkursu Uczeń z Klasą 2013/2014

     

    Laureaci

    1. Bartosz Bogulewski kl. Ia
    2. Patrycja Kamińska kl. Ib
    3. Nela Sondej kl. Ib
    4. Maria Rzepecka kl. Ib
    5. Gabriela Jaroszewska kl. II
    6. Helena Pikulska kl. II
    7. Kinga Prusinowska kl. II
    8. Aleksandra Stolarek kl. II
    9. Zofia Brzezińska kl. III
    10. Oliwia Manikowska kl. III
    11. Wiktoria Prusinowska kl. III
    12. Aleksandra Ruszkiewicz kl. III
    13. Agata Lesiak kl. IVa
    14. Maciej Nysiak kl. IVb
    15. Milena Marszałek kl. V
    16. Zofia Machała kl. VI
    17. Michał Kropiwnicki kl. VI

     

    Wyróżnienia

    1. Zofia Rzepecka kl. Ib
    2. Oliwia Maćkowiak kl. Ib
    3. Martyna Kaczmarek kl. III
    4. Amelia Wylazłowska kl. III
    5. Jakub Borys kl. III
    6. Aleksandra Mes kl. V

     

     


    Podsumowanie szkolnego konkursu Uczeń z Klasą 2013/2014

     

    Laureaci

    1. Bartosz Bogulewski kl. Ia
    2. Patrycja Kamińska kl. Ib
    3. Nela Sondej kl. Ib
    4. Maria Rzepecka kl. Ib
    5. Gabriela Jaroszewska kl. II
    6. Helena Pikulska kl. II
    7. Kinga Prusinowska kl. II
    8. Aleksandra Stolarek kl. II
    9. Zofia Brzezińska kl. III
    10. Oliwia Manikowska kl. III
    11. Wiktoria Prusinowska kl. III
    12. Aleksandra Ruszkiewicz kl. III
    13. Agata Lesiak kl. IVa
    14. Maciej Nysiak kl. IVb
    15. Milena Marszałek kl. V
    16. Zofia Machała kl. VI
    17. Michał Kropiwnicki kl. VI

     

    Wyróżnienia

    1. Zofia Rzepecka kl. Ib
    2. Oliwia Maćkowiak kl. Ib
    3. Martyna Kaczmarek kl. III
    4. Amelia Wylazłowska kl. III
    5. Jakub Borys kl. III
    6. Aleksandra Mes kl. V

     

     

    Uczeń z Klasą – Kwiecień   2014

     

    Klasa Ia

    1. Bartosz Bogulewski
    2. Julia Piotrowska
    3. Maja Wasilewska
    4. Szymon Fijałkowski
    5. Martyna Rogulska
    6. Maciej Kopczyński
    7. Amelia Furman
    8. Stanisław  Kropiwnicki

     

    klasa Ib

    1. Patrycja Kamińska
    2. Nela Sondej
    3. Maria Rzepecka
    4. Zofia Rzepecka
    5. Oliwia Maćkowiak
    6. Maria Nykiel
    7. Anna Prostańska

     

    Klasa II

    1. Gabriela Jaroszewska
    2. Helena Pikulska
    3. Kinga Prusinowska
    4. Aleksandra Stolarek

     

     

    Klasa III

    1. Zofia Brzezińka
    2. Oliwia Maniakowska
    3. Wiktoria Prusinowska
    4. Aleksandra Ruszkiewicz
    5. Jakub Borys

     

    Klasa IVa

    1. Agata Lesiak
    2. Seweryn Kosior

     

    Klasa IVb

    1. Maciej Nysiak
    2. Juliusz Andrzejczak
    3. Marta Depta
    4. Marta Pawlaczek
    5. Zuzanna Grzelak

     

     

    Klasa V

    1. Milena Marszałek
    2. Aleksandra Mes
    3. Maria Depta
    4. Katarzyna Rychlik

     

    Klasa VI

    1. Zofia Machała
    2. Michał Kropiwnicki

     

     


     


     

     

    Uczeń z Klasą – Marzec   2014

     

    Klasa Ia

    1. Bartosz Bogulewski
    2. Julia Piotrowska
    3. Maja Wasilewska
    4. Jakub Rytczak
    5. Maksymilian Rytczak

     

    klasa Ib

    1. Patrycja Kamińska
    2. Nela Sondej
    3. Maria Rzepecka
    4. Zofia Rzepecka
    5. Oliwia Maćkowiak
    6. Blanka Bystrosz
    7. Maria Nykiel

     

    Klasa II

    1. Gabriela Jaroszewska
    2. Helena Pikulska
    3. Kinga Prusinowska
    4. Aleksandra Stolarek

     

     

    Klasa III

    1. Zofia Brzezińka
    2. Martyna Kaczmarek
    3. Oliwia Maniakowska
    4. Wiktoria Prusinowska
    5. Aleksandra Ruszkiewicz
    6. Amelia Wylazłowska
    7. Jakub Borys
    8. Krystian Supera
    9. Kornelia Kleszczewska

     

    Klasa IVa

    1. Agata Lesiak
    2. Martyna Stempień
    3. Seweryn Kosior

     

    Klasa IVb

    1. Maciej Nysiak
    2. Juliusz Andrzejczak
    3. Marta Depta

     

    Klasa V

    1. Milena Marszałek
    2. Aleksandra Mes
    3. Maria Depta

     

    Klasa VI

    1. Zofia Machała
    2. Michał Kropiwnicki
    3. Dariusz Michalak

     


     

     

    Uczeń z Klasą – Luty  2014

     

    Klasa Ia

    1. Bartosz Bogulewski – utrzymuje
    2. Julia Piotrowska – utrzymuje

     

    Florczak Michał- stracił

    Stanisław Kropiwnicki – stracił

    Maja Wasilewska – straciła

    Amelia Furman – straciła

    Maciej Kopczyński- straciła

     

    klasa Ib

    1. Patrycja Kamińska – utrzymuje
    2. Nela Sondej- utrzymuje
    3. Maria Rzepecka – utrzymuje
    4. Igor Jaworski – utrzymuje
    5. Zofia Rzepecka – utrzymuje
    6. Oliwia Maćkowiak – utrzymuje

     

    Anna Prostańska – straciła

    Klasa II

    1. Gabriela Jaroszewska – utrzymuje
    2. Helena Pikulska – utrzymuje
    3. Kinga Prusinowska – utrzymuje
    4. Aleksandra Stolarek- utrzymuje
    5. Kacper Borys – utrzymuje

    Wiktor Ciosek – stracił

    Klasa IIi

    1. Zofia Brzezińka – utrzymuje
    2. Martyna Kaczmarek – utrzymuje
    3. Oliwia Maniakowska – utrzymuje
    4. Wiktoria Prusinowska – utrzymuje
    5. Aleksandra Ruszkiewicz- utrzymuje
    6. Amelia Wylazłowska – utrzymuje
    7. Jakub Borys – utrzymuje
    8. Krystian Supera – utrzymuje

     

    Klasa IVa

    1. Agata Lesiak – utrzymuje
    2. Martyna Stempień

    Klasa IVb

    1. Maciej Nysiak – utrzymuje
    2. Juliusz Andrzejczak- utrzymuje
    3. Adrian Szubert – utrzymuje

     

    Dominik Szubert – stracił

    1. Marta Pawlaczek- straciła

     

    Klasa V

    1. Milena Marszałek – utrzymuje
    2. Aleksandra Mes – utrzymuje
    3. Maria Depta- utrzymuje
    4. Julia Jaworska – utrzymuje

     

    Julia Prostańska – straciła

    Katarzyna Rychlik – straciła

     

    Klasa VI

    1. Zofia Machała- utrzymuje
    2. Michał Kropiwnicki – utrzymuje

     

     

     

     

     

     


     

     

     

    Uczeń z Klasą – Grudzień 2013/ Styczeń 2014

     

    Klasa Ia

    1. Bartosz Bogulewski
    2. Florczak Michał
    3. Stanisław Kropiwnicki
    4. Julia Piotrowska
    5. Maja Wasilewska
    6. Amelia Furman
    7. Maciej Kopczyński

     

    klasa Ib

    1. Patrycja Kamińska
    2. Nela Sondej
    3. Anna Prostańska
    4. Maria Rzepecka
    5. Igor Jaworski
    6. Zofia Rzepecka
    7. Oliwia Maćkowiak

     

    Klasa II

    1. Gabriela Jaroszewska
    2. Helena Pikulska
    3. Kinga Prusinowska
    4. Aleksandra Stolarek
    5. Wiktor Ciosek
    6. Kacper Borys

     

    Klasa III

    1. Zofia Brzezińka
    2. Martyna Kaczmarek
    3. Oliwia Manikowska
    4. Wiktoria Prusinowska
    5. Aleksandra Ruszkiewicz
    6. Amelia Wylazłowska
    7. Jakub Borys
    8. Krystian Supera

     

    Klasa IVa

    1. Agata Lesiak

     

    Klasa IVb

    1. Maciej Nysiak
    2. Juliusz Andrzejczak
    3. Marta Pawlaczek
    4. Adrian Szubert
    5. Dominik Szubert

     

    Klasa V

    1. Milena Marszałek
    2. Julia Prostańska
    3. Aleksandra Mes
    4. Maria Depta
    5. Julia Jaworska
    6. Katarzyna Rychlik

     

     

    Klasa VI

    1. Zofia Machała
    2. Michał Kropiwnicki

     

     

    Monika Ruszkiewicz

     

     

     


     

     

     

    Uczeń z Klasą – Listopad 2013

     

    Klasa Ia

    1. Bartosz Bogulewski
    2. Florczak Michał

     

    klasa Ib

    1. Patrycja Kamińska
    2. Nela Sondej
    3. Anna Prostańska
    4. Maria Rzepecka
    5. Blanka Bystrosz
    6. Igor Jaworski
    7. Zofia Rzepecka

     

    Klasa II

    1. Gabriela Jaroszewska
    2. Helena Pikulska
    3. Kinga Prusinowska
    4. Aleksandra Stolarek
    5. Wiktor Ciosek
    6. Weronika Męcina

     

    Klasa III

    1. Zofia Brzezińka
    2. Martyna Kaczmarek
    3. Kornelia Kleszczewska
    4. Oliwia Manikowska
    5. Wiktoria Prusinowska
    6. Aleksandra Ruszkiewicz
    7. Amelia Wylazłowska
    8. Filip Szymański
    9. Jakub Borys

     

    Klasa IVa

    1. Agata Lesiak
    2. Marta Polit

     

    Klasa IVb

    1. Maciej Nysiak

     

    Klasa V

    1. Milena Marszałek
    2. Julia Prostańska
    3. Maria Depta
    4. Aleksandra Mes

     

    Klasa VI

    1. Zofia Machała
    2. Michał Kropiwnicki

     

    04.11.2013r tj. w poniedziałek odbyło się pierwsze podsumowanie nowej edycji wewnątrzkolnego konkursu „Ucznia z Klasą”. Pani Dyrektor podczas apeli dla klas I-III i IV- VI wyróżniła miesięczną odznaką uczniów, którzy spełnili regulaminowe kryteria konkursu.

    Rozstrzygnięty został  konkurs dla uczniów klas IV-VI na projekt miesięcznej odznaki Komisja w składzie: p. Izabela Napora, p. Aneta Łyszcz, p. Monika Ruszkiewicz i p. Piotr Kapral, zdecydowała, iż w bieżącym roku szkolnym laureaci miesięcznych podsumowań nagradzani będą odznaką projektu uczennicy klasy VI Patrycji Wach. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy.

     

    Poniżej lista wyróżnionych uczniów w miesiącach wrzesień- październik  2013.

     

    Monika Ruszkiewicz

    Klasa Ia

    1. Bartosz Bogulewski
    2. Stanisław Kropiwnicki
    3. Michał Florczak

     

    klasa Ib

    1. Patrycja Kamińska
    2. Nela Sondej
    3. Anna Prostańska
    4. Maria Nykiel
    5. Maria Rzepecka
    6. Blanka Bystrosz
    7. Oliwia Maćkowiak

     

    Klasa II

    1. Gabriela Jaroszewska
    2. Helena Pikulska
    3. Kinga Prusinowska
    4. Aleksandra Stolarek
    5. Wiktor Ciosek
    6. Kacper Borys

     

    Klasa III

    1. Zofia Brzezińka
    2. Martyna Kaczmarek
    3. Kornelia Kleszczewska
    4. Oliwia Maniakowska
    5. Wiktoria Prusinowska
    6. Aleksandra Ruszkiewicz
    7. Amelia Wylazłowska
    8. Filip Szymański

     

    Klasa IVa

    1. Agata Lesiak

     

     

    Klasa IVb

    1. Maciej Nysiak
    2. Marta Pawlaczek

     

    Klasa V

    1. Milena Marszałek
    2. Katarzyna Rychlik
    3. Julia Prostańska

     

    Klasa VI

    1. Zofia Machała
    2. Michał Kropiwnicki

     


     

     

    Uczniowie wyróżnieni w konkursie „Uczeń z Klasą”

     

    za miesiąc grudzień 2012r. i styczeń 2013r.

     

    Klasa I

    1. Kinga Prusinowska
    2. Aleksandra  Stolarek
    3. Helena Pikulska
    4. Kacper Borys
    5. Gabriela Jaroszewska

     

    Klasa II

    1. Zofia Brzezińska
    2. Martyna Kaczmarek
    3. Aleksandra  Ruszkiewicz
    4. Oliwia Maniakowska
    5. Wiktoria Prusinowska
    6. Filip Szymański
    7. Gilbert Szeląg

     

    Klasa IIIa

    1. Mateusz Musialczyk
    2. Magdalena Klimczak

     

     

    Klasa IIII b

    1. Juliusz Andrzejczak
    2. Jakub Choła
    3. Anastazja Kamińska
    4. Michał Nowicki
    5. Maciej Nysiak
    6. Marta Pawlaczek
    7. Adrian Szubert
    8. Dominik Szubert

     

    Klasa IV

    1. Aleksandra Mes
    2. Katarzyna Rychlik
    3. Milena Marszałek
    4. Maria Depta
    5. Julia  Prostańska
    6. Julia Antczak
    7. Stanisław Pawlaczek

     

    Klasa V

    1. Zofia Machała
    2. Michał Kropiwnicki

     

    Klasa VI

    1. Sandra Jóźwiak
    2. Wojciech Szczesio
    3. Julia Bielecka

     

    Monika Ruszkiewicz

    Poprawiony (wtorek, 30 czerwca 2015 09:07)

     

    Wakacje 2015
    Sześciolatki
    Gazeta Przerwa

    'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

    I accept cookies from this site.

    EU Cookie Directive Module Information