Bezpieczne ferie
  Home Bezpieczne ferie

  Bezpieczne ferie

   

  6 lutego 2013 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z funkcjonariuszami Komedy Powiatowej Policji z Koluszek z Zespołu ds. Nieletnich.  Podczas pogadanek poruszane były zagadnienia bezpiecznych zachowań zarówno podczas zimowych zabaw, jak również w różnych sytuacjach życiowych- bezpieczne korzystanie z Internetu, zachowanie w przypadku nagabywania przez nieznajomą osobę, ceberprzemoc. W spotkaniach brali udział wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz nasi podopieczni z oddziałów przedszkolnych.

  Monika Ruszkiewicz

  Poprawiony (piątek, 29 marca 2013 15:45)

   

  Wakacje 2015
  Sześciolatki
  Gazeta Przerwa

  'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.

  EU Cookie Directive Module Information