Gazeta Przerwa 2012/2013
  Home Gazeta Przerwa

  Szkolna gazetka Przerwa

   

  Maj 2015

   

   

  Szkolna gazetka Przerwa

  Styczeń 2015

   

   

   


   

  Szkolna gazetka Przerwa

   

  Styczeń 2014

   


   

  Tutaj możesz zapoznać się z elektroniczną wersją naszej szkolnej gazetki Przerwa wydawanej przez Koło Dziennikarskie. Zapraszamy.

   

  listopadowy numer Gazety Przerwa

   


   

   

   

  Gazeta "Przerwa" (październik  2012)

  Gazeta " Przerwa" (marzec 2013)

  W związku z faktem, że w dniach 13.11-18.11. 2012 r. odbyła się wizyta w Polsce w ramach projektu Comenius, Koło Dziennikarskie przygotowało specjalny dodatek do gazety Przerwa. Możesz się z nim zapoznać klikając poniższy link:

   

  Dodatek do Gazety Przerwa

   

  A oto ostatni w tym roku szkolnym nr naszej gazetki

   

   

   

  Przykładowe egzemplarze gazetki, które ukazały się w naszej szkole w poprzednim roku szkolnym (2011/2012).

  Gazetka (grudzień)

   

  Gazetka (luty)

     film

  http://youtu.be/Fu7amUcxc7g


  Poprawiony (środa, 27 maja 2015 11:44)

   

  Wakacje 2015
  Sześciolatki
  Gazeta Przerwa

  'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.

  EU Cookie Directive Module Information