Home

  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 3- 4 LATKI

  W NASZYM PRZEDSZKOLU

  Minął już prawie miesiąc jak chodzimy do przedszkola. Czas upływa nam tutaj bardzo przyjemnie. Nawiązaliśmy już pierwsze przyjaźnie. Uczymy się nowych ciekawych rzeczy.

  Dzieci z naszego przedszkola wzięły aktywny udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Dowiedziały się jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

  22 września 2014r. w naszym przedszkolu odbył się bal z okazji „Dnia Przedszkolaka”.

  W tym dniu dzieci z oddziałów 3/4 latków oraz 5/6 latków miały zorganizowany  bal. Czekało na nich wiele atrakcji m.in.:

  -zabawy przy muzyce,

  - malowanie twarzy,

  -konkurs „Co to za bajka?”,

  -zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej,

  -wspólna praca plastyczna pt.: „Moje przedszkole”.

  Pani Dyrektor Zofia Okońska wręczyła każdemu przedszkolakowi „Dyplom Przedszkolaka” oraz drobny podarunek.

  Dzieciom ten wyjątkowy dzień bardzo się podobał. Na koniec uroczystości na naszych milusińskich czekał słodki poczęstunek przygotowany we współpracy z rodzicami.

  I w tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tego  wyjątkowego dnia.

  Ale na balu się nie skończyło.  Tego dnia do naszych podopiecznych przybyli w odwiedziny policjanci, którzy udzielili im praktycznych rad jak bezpiecznie poruszać się na drodze,  dlaczego dzieci musza jeździć w fotelikach samochodowych oraz jak ustrzec się przed nieznajomym.

   


  Przedszkolaki z wizytą na Grobie Nieznanego Żołnierza

  Dnia 26.09.2014 r.  przedszkolaki zapaliły znicze na Grobie Nieznanego Żołnierza na cmentarzu w Starych Skoszewach . Celem wycieczki było przybliżenie historii Polski oraz wydarzeń z czasów II Wojny Światowej.

  Monika Pawlaczek


  Wizyta stomatologa w naszym przedszkolu

  25.09.2014 r gościliśmy w naszym przedszkolu lekarza Stomatologa -Ortodontę . Dzieci dowiedziały się dlaczego  trzeba dbać o swoje zęby oraz jak należy to robić. Po zakończonej pogadance można było obejrzeć przedmioty , które są związane z pracą stomatologa.Serdecznie dziękujemy Panu M. Bartczakowi ,  że zechciał nas odwiedzić i udzielił nam  wskazówek ważnych dla naszego zdrowia.

  Monika Pawlaczek


  Dzień Chłpaka w naszym przedszkolu

  30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Było zabawnie i słodko. Tego dnia wszyscy  chłopcy poczuli się na pewno bardzo wyjątkowo.

   

  Monika Pawlaczek

   

   


   

  Zabawy przedszkolaków

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Poprawiony (niedziela, 12 października 2014 13:44)