Nasza szkoła
  Home Nasza szkoła
  Spis treści
  Nasza szkoła
  Jaka jest nasza szkoła?
  Oferta naszej szkoły
  Historia szkoły
  Kalendarium Skoszew i okolicy
  Wszystkie strony

   

  NASZA SZKOŁA

  Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach usytuowana jest na terenie Gminy Nowosolna, na obszarze przepięknego, malowniczego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Lokalizacja szkoły bez zwatpienia jest jej wielkim atutem. Dojedziesz tutaj PKS-em oraz liniami autobusowymi 91, 88 i 91a.

   

  Obejrzyj zdjęcia szkoły:

   

     Poprawiony (wtorek, 01 września 2015 18:14)

   

  Wakacje 2015
  Sześciolatki
  Gazeta Przerwa

  'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.

  EU Cookie Directive Module Information