Dzień otwarty w naszej szkole
  Home Dzień otwarty w naszej szkole

  DZIEŃ OTWARTY  w SZKOLE  PODSTAWOWEJ  
  W  STARYCH SKOSZEWACH

  Od 2 marca do końca miesiąca w szkole w Starych Skoszewach trwa rekrutacja dzieci do klasy I oraz oddziałów przedszkolnych. W ramach promocji naszej szkoły 12 marca odbył się Dzień Otwarty. Goście dość licznie przybyli, aby poznać warunki i ofertę szkoły do której pragną zapisać swoje pociechy. W tym dniu spotkanie zaczęło się od  humorystycznego przedstawienia  w wykonaniu szkolnego szkolnego koła teatralnego „Parawan”. Po występach wszyscy goście częstowali się słodkimi i zdrowymi jabłkami, a następnie rodzice przeszli do sali multimedialnej, gdzie mieli okazję obejrzeć filmy promujące szkołę wykonane samodzielnie przez uczniów. Dzieci w tym czasie miały zorganizowane zajęcia plastyczne, multimedialne, zabawy integracyjne oraz  poznawały co to znaczy „nauka w szkole”.  Dużym zainteresowaniem cieszyła się tablica interaktywna wykorzystywana podczas zajęć, gdzie dzieci zapoznały się z jej możliwościami i przeznaczeniem. Dalszym punktem programu był spacer po szkole z przedstawicielami  Samorządu Uczniowskiego, gdzie rodzice i potencjalni uczniowie zadawali mnóstwo pytań. Wszyscy goście  mieli okazję zajrzeć w każdy najmniejszy kąt naszej szkoły.   Podczas całego spotkania z rodzicami i ich dziećmi panowała miła i przyjazna atmosfera. Maluchom bardzo spodobała się szkoła, niektórzy mieli nawet ochotę już na drugi dzień do nas wrócić.  Mamy nadzieję, że oferta edukacyjna i baza lokalowa zachęcą jeszcze niezdecydowanych rodziców do wyboru naszej placówki. Liczymy również na to, że wkrótce warunki naszej szkoły i przedszkola poprawią się jeszcze bardziej, gdyż coraz więcej dzieci przybywa nam w naszych pięknych okolicach.

  Edyta Szeląg, A. Marciniak

   

  Wakacje 2015
  Sześciolatki
  Gazeta Przerwa

  'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.

  EU Cookie Directive Module Information