Wolontariusze z Hiszpanii
  Home Wolontariusze z Hiszpanii

  W czasie ferii,  w dniu 06.02.2015 w ramach współpracy z Gminno Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie gościliśmy w naszej szkole wolontariuszy z Hiszpanii.

  Wolontariusze przyjechali do naszej gminy (GPCKiE)  w ramach Wolontariatu Europejskiego i Programu Erasmus+.

  Goście z Hiszpanii przeprowadzili  interaktywne warsztaty , które wzbogaciły wiedzę dzieci  nie tylko o Hiszpanii, ale także o krajach i zabytkach Unii Europejskiej.

  Uczniowie poznali geografię, kulturę, tradycje i zwyczaje Hiszpanii oraz uczyli się podstawowych hiszpańskich zwrotów i słówek.

  Mamy nadzieję, że wolontariusze jeszcze odwiedzą szkołę w Starych Skoszewach, ponieważ ponad trzygodzinne spotkanie z wolontariuszami bardzo podobało się uczestnikom - było niezwykle ciekawe i inspirujące.

  Jadwiga Świątek

   

  Wakacje 2015
  Sześciolatki
  Gazeta Przerwa

  'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.

  EU Cookie Directive Module Information