Mini maraton "Cztery pory roku" - Etap zima
  Home Mini maraton - Zima

  Mini-Maraton „Cztery Pory Roku”

  – Etap Zima

  Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się Mini-Maraton dla wszystkich chętnych biegaczy. To właśnie 22 stycznia stanęliśmy na starcie „Etapu Zima” Mini –Maratonu, który zatytułowaliśmy „Cztery Pory Roku”. Udział w tym biegu wzięło aż 57 osób. Wiek biegaczy i poziom zaawansowania był bardzo zróżnicowany. Było nam niezmiernie miło po raz kolejny gościć maratończyków z Klubu Biegacz – Nowosolna. Trasa była dość łagodna ale wymagała ogromnego wysiłku i samozaparcia ze strony uczestników. Wszystkim zawodnikom udało się szczęśliwie ukończyć cały dystans biegowy, a zatroskana obstawa medyczna na szczęście nie miała zbyt dużo do robienia. Ogromnie gratulujemy najmłodszym uczestnikom, którzy odważyli się stanąć na starcie i ruszyć z nami w pogoni za przygodą. Bardzo miłym akcentem był także udział niektórych rodziców, którzy dziarsko i wytrwale pokonali cały dystans maratonu. Na mecie wszyscy biegacze otrzymali na wzmocnienie słodką niespodziankę oraz kubek wspaniałej herbaty. Uczestnicy, którym się uda ukończyć wszystkie etapy Mini Maratonu zostaną odznaczeni. Liczymy na kolejny udział naszych zawodników w Etapie -Wiosna, zaplanowanym na 20 marca.

  Edyta Szeląg

   

  Wakacje 2015
  Sześciolatki
  Gazeta Przerwa

  'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.

  EU Cookie Directive Module Information