Spotkanie z Mikołajem u Rycerzy
  Home Spotkanie z Mikołajem u Rycerzy

  Spotkanie  z Mikołajem u Rycerzy

  Już po raz drugi w dn. 5.12. 14 dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w spotkaniu z Mikołajem w przeddzień jego święta, zorganizowanym przez Zakon Rycerski Świętego Jerzego Męczennika.    Zaproszeni zostaliśmy jako szkoła spoza Łodzi, współpracująca z Rycerstwem, by wraz z 350 dziećmi podziwiać piękny , profesjonalny taniec w wykonaniu młodych artystów z Łódzkiej Szkoły Baletowej, dać się czarować iluzjoniście ( aż czworo dzieci z naszej szkoły było jego pomocnikami ) oraz przeżywać piękny koncert   kolęd. Nasz Mikołaj, choć zmęczony rozdawaniem paczek ,z radością pozował do zdjęcia z naszą gromadką.Na zakończenie radosnego wieczoru na uczestników czekał smaczny poczęstunek. Pełne wrażeń dzieci wróciły do swoich domów. Dziękujemy Mikołajowi- Zakonowi Rycerskiemu za piękne chwile radości

  Aleksandra Szubert

   

  Aleksandra Szubert

   

  Wakacje 2015
  Sześciolatki
  Gazeta Przerwa

  'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.

  EU Cookie Directive Module Information