Matematycy na start!
  Home Matematycy na start!

  Matematycy na start!

  14 listopada 2014 roku grupa najbardziej uzdolnionych matematycznie uczniów klasy VI z naszej szkoły rozpoczęła wyścig o tytuł Laureata stopnia wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki. Konkurs został ogłoszony przez Łódzkiego Kuratora Oświaty. Laureaci stopnia wojewódzkiego są zwolnieni z odpowiedniej części sprawdzianu zewnętrznego po szkole podstawowej , w pierwszej kolejności są  przyjmowani do wielu typów gimnazjów oraz uzyskują celującą roczną ocenę klasyfikacyjną z danego przedmiotu. Aby zostać laureatem należy być najlepszym w eliminacjach na szczeblu szkolnym, rejonowym i wojewódzkim.

  Miło nam poinformować, ze uczeń klasy VI – Krzysztof Supera zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki. Kolejnym wyzwaniem dla naszego ucznia będą teraz eliminacje na szczeblu rejonowym, które odbędą się 15 stycznia 2015roku, w formie pisemnej.

  Jednocześnie informujemy, że 19 listopada 2014 roku uczniowie z naszej szkoły przystąpią do etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego, a 26 listopada 2014 roku z języka angielskiego.

  Wszystkim uczniom przystępującym  do konkursów wojewódzkich życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami związanymi z Konkursami na stronie internetowej:

  Konkursy Wojewódzkie

   

  Aneta Łyszcz

   

  Wakacje 2015
  Sześciolatki
  Gazeta Przerwa

  'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.

  EU Cookie Directive Module Information