Spotkania muzyczne
  Home Spotkania muzyczne

  Spotkania muzyczne

  30 września odbyła się pierwsza impreza z cyklu edukacyjnych spotkań muzycznych w naszej szkole. Uczniowie kl. IV-VI zapoznali się z klasycznym klarnetem i jego nowoczesną wersją - evi.

  Wszyscy byliśmy pod wrażeniem dźwięków, jakie udało się dzięki temu dętemu instrumentowi uzyskać – wirtuzom jak i naszym uczniom. Muzyce towarzyszyła też dobra zabawa i taniec – nieodłączne elementy tych spotkań. W kolejnych miesiącach z różnymi artystami będą spotykać się klasy młodsze i starsze na zmianę.

  Jolanta Frankiewcz


   

   

  Wakacje 2015
  Sześciolatki
  Gazeta Przerwa

  'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.

  EU Cookie Directive Module Information