Konkursy matematyczne
  Home Konkursy matematyczne

  Sukcesy  matematyczne młodych Skoszewian

  W bieżącym roku szkolnym z naszej szkoły zostało wyłonionych aż 10 laureatów spośród 16 uczniów biorących udział w matematycznej  Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus.

  Pragniemy poinformować, ze dwójka uczniów z naszej szkoły: Wojciech Machała oraz Mateusz Mitek zdobyli  maksymalną liczbę punktów,  uzyskując w ten sposób  tytuł Laureata I stopnia z wyróżnieniem . Bardzo wysoki wynik otrzymali i również Marcin Pastusiakoraz Filip Szymański uzyskując tytuły Laureatów  III stopnia. Laureatami IV stopnia zostali: Wiktoria Prusinowska, Krzysztof Antczak, Aleksandra Mes oraz Michał Kropiwnicki.

  Tytuł laureata V stopnia otrzymała Milena Marszałek oraz Maciej Nysiak. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

   

  Aneta Łyszcz

   


  Wyniki Międzynarodowego Konkursu
  KANGUR MATEMATYCZNY

  w okręgu łódzkim i w naszej szkole w roku 2014

   

  20 marca 2014 roku odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – "KANGUR”. Wzięło w nim udział 16509 uczniów w sześciu kategoriach: ŻACZEK - 2009 uczniów, MALUCH (1M, 2M) – 5113 uczniów, BENIAMIN (1B, 2B) - 4397 uczniów, KADET (1K, 2K) - 2634 uczniów, JUNIOR (1J,2J) - 1634 uczniów, STUDENT (1S, 2S) - 703 uczniów.

  W naszej szkole konkursie startowało 27 uczniów.

   

  Przedziały punktowe:

   

  Kategoria

   

  Laureat

  Wynik bardzo dobry

   

   

  Wyróżnienie

  ZA

  > 100

  [87,5;100)

  [70,5;87,5)

  1M

  > 107

  [92;107)

  [70,5;92)

  2M

  > 114

  [103;114)

  [83,5;103)

  1B

  > 138

  [117;138)

  [83,5;117)

  2B

  > 145

  [131;145)

  [99;131)

   

   

  Wyróżnienie za osiągnięte wyniki (jednocześnie najlepsze        w swojej klasie) otrzymał Jakub Nenczak, ucz. kl. IV a –                       - szczególne gratulacje!

  Osoby, które uzyskały najlepsze wyniki w pozostałych klasach:

   

  Klasa

  Imię i nazwisko

  II, Ż

  Mateusz Kletka

  III, M1

  Filip Szymański

  IV b, M2

  Maciej Nysiak

  V, B1

  Krzysztof Supera

  VI, B2

  Aleksandra Brewińska

   

  Gratulujemy wszystkim „Kangurzystom”,

  życzymy owocnego rozwijania matematycznych zdolności i zainteresowań oraz szczęścia           w przyszłorocznym konkursie!

  Jolanta Frankiewicz


  Kangur 2014

  Kolejne świeto Matematyki za nami. W tym roku Miedzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny odbył się 20 marca. W naszej szkole wzięło w nim udział 27 uczniów – 2 najmłodszych z kl. II w kategorii Żaczek, 8 z kl. V i VI w kategorii Beniamin i 17 z kl. III i IV w kategorii Maluch. Pełne skupienia i napięcia 75 minut szybko przeleciało, teraz niestety dość długo trzeba czekać na wyniki, ale wiosną przecież czas szybko płynie!

  Jolanta Frankiewicz


   

  Poprawiony (wtorek, 26 sierpnia 2014 15:26)

   

  Wakacje 2015
  Sześciolatki
  Gazeta Przerwa

  'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.

  EU Cookie Directive Module Information