Ja i Ty ...
  Home Ja i Ty ...

  Szkoła Podstawowa im. Wł. Jagiełły laureatem akcji „Ja i Ty- bezpieczni w szkole”

  Nasza szkoła w związku z działami w ramach Roku Bezpiecznej Szkoły ogłoszonym przez MEN w roku szkolnym 2012/2013, przystąpiła do ogólnopolskiej akcji: „Ja i Ty – bezpieczni w szkole”, której celem jest podejmowanie działań związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem. Warunkiem przystąpienia do akcji było opisanie w formularzu zgłoszeniowym działań w wybranym obszarze bezpieczeństwa. Postanowiliśmy podzielić się naszymi doświadczeniami w obszarze „bezpieczna droga do szkoły”. Miło nam poinformować, iż Ministerstwo Edukacji Narodowej, wraz z Kuratorami Oświaty oraz Kapitułą akcji uhonorowało nas tytułem laureata akcji „ Ja i Ty- bezpieczni w szkole”,jako szkołę, której działania przyczyniły się do realnego wzrostu poczucia bezpieczeństwa. Jesteśmyjedyną wyróżnioną w ten sposób szkołą w województwie łódzkim i jedną z szesnastu w całym kraju. Nie byłoby tego sukcesu, bez ogromnego wsparcia władz samorządowych, organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Nowosolna oraz zaangażowania społeczności lokalnej nad poprawą stanu bezpieczeństwa uczniów na drodze. Wszystkim serdecznie dziękujemy i będziemy nadal czynić starania by nasza szkoła była szkołą bezpieczną i przyjazną dziecku.

   

  Monika Ruszkiewicz

   

  Wakacje 2015
  Sześciolatki
  Gazeta Przerwa

  'Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.' To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.

  EU Cookie Directive Module Information